آرامش رهبر انقلاب، اجرایم را تقویت کردعقیق:”سیدصادق عبادی” روز گذشته در سالروز ولادت حضرت زهرا(س) در دیدار مداحان با رهبر انقلاب، مولودی‌خوانی کرد. سیدصادق عبادی در خانواده‌ای سنتی و مذهبی به دنیا آمد و از دوران کودکی اشتیاق و انگیزه زیادی برای مداحی در آستان اهل‌بیت(ع) داشت. او با الگوبرداری از اساتید و پیشکسوتان  توانست مسیر ستایشگری اهل‌بیت(ع) را یک به یک طی کند و هم اکنون به‌عنوان یکی از مداحان تراز انقلاب استان البرز شناخته می‌شود.

 سیدصادق عبادی در گفت‌وگویی کوتاه، درباره حال و هوای حسینیه امام خمینی (ره) و اجرای برنامه در محضر رهبر انقلاب گفت: افتخاری بود که نصیبم شد. می‌توان گفت که مزد نوکری‌هایم را از حضرت زهرا(س) گرفتم. لطف و عنایتی بود که در محضر رهبر معظم انقلاب بخوانم. این آرزوی هر مداحی است که محضر رهبر انقلاب عرض ادب کند.

 

 

وی در ادامه افزود: جلسه دیدار مداحان با رهبر انقلاب، فوق‌العاده است. سال‌های گذشته نیز در این دیدار حضور داشتم امّا امسال کمی متفاوت‌تر بود. از چند روز مانده به روز دیدار بی‌تاب بودم و شب قبل از دیدار، اصلاً نخوابیدم.

این مداح‌ اهل‌بیت(ع) در پاسخ به این سؤال که از چه زمانی برای اجرای برنامه در این مراسم انتخاب شده است،‌ گفت: تقریباً یک ماه پیش به من اعلام کردند که قرار است در این دیدار به اجرای برنامه بپردازم. چند جلسه متفاوت با اساتید و صاحب‌نظران داشتم و مواردی مطرح شد و اشعار مورد بررسی قرار گرفت.

 سیدصادق عبادی درباره استرس اجرای برنامه در حضور رهبر انقلاب گفت: وقتی وارد حسینیه امام خمینی (ره) شدم، استرس تمام وجودم را گرفت و این طبیعی است اما وقتی رهبر انقلاب حضور پیدا کردند، نگاهم را به ایشان دوختم و واقعاً از آرامش ایشان، آرام شدم و به راحتی توانستم اجرا کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code