استاد انصاریان به زودی ترخیص می شوند / بهبودی معجزه آسا با دعای خیر مردم


عقیق: طی یک هفته گذشته، خبر ابتلای حجت الاسلام شیخ حسین انصاریان به بیماری کرونا و بستری ایشان در بخش مراقبت های ویژه، موجب نگرانی بسیاری از مردم و دوستداران این واعظ برجسته کشور شده بود اما خوشبختانه آخرین خبرها حاکی از حال مساعد و روند بهبودی ایشان است. دکتر کولیوند رییس بیمارستان خاتم الانبیا، درگفت و گو با عقیق شرایط فعلی استاد  انصاریان را بسیار خوب توصیف کرد و از انتقال ایشان به بخش عادی خبر داد .

دکتر کولیوند در این باره به خبرنگار عقیق گفت :” حاج آقا انصاریان حدود یک هفته ای است در بیمارستان خاتم الانبیا بستری هستند. زمانی که ایشان به بیمارستان مراجعه کردند، در شرایط حاد بیماری قرار داشتند و باتوجه به درگیری شدید ریه ها، فورا به بخش مراقبت های ویژه منتقل شدند اما خوشبختانه بعد از گذشت حدود یک هفته، به لطف خداوند متعال، دعاهای خیر مردم و زحمت تیم درمان که بصورت منسجم برای همه بیماران و به خصوص حاج آقا انصاریان کشیدند، درمان ها به خوبی جواب داده و حال ایشان رو به بهبود است.”

 او ادامه داد :” شب گذشته(جمعه شب)، با تشخیص پزشک معالج و تیم درمان، حاج آقا انصاریان از بخش مراقبت های ویژه به بخش عادی منتقل شده اند و الحمدلله حالشان خیلی خوب و رضایتبخش است. البته ایشان هنوز تحت درمان هستند که انشالله با دعای خیر مردم هرچه زودتر بتوانیم این مرد بزرگ و نعمتی که همواره از وجودشان استفاده می کنیم را ترخیص کرده و ایشان به زندگی عادی خود بازگردند.”

دکتر کولیوند در پاسخ به این سوال که چه مدت زمان دیگری ایشان باید در بیمارستان بمانند، گفت :”به نظر می رسد که خیلی طول نمی کشد ولی ما برای ترخیص بیماران کرونایی عجله نمی کنیم و باید مطمئن شویم که شرایطشان کاملا پایدار است تا وقتی به خانه برمی گردند، دوران نقاهت سختی نداشته باشند.”

بهبودی معجزه آسا با دعای خیر مردم

رییس بیمارستان خاتم الانبیا با توجه به شرایط حاد حاج آقا انصاریان، بهبود ایشان را حاصل دعای خیر مردم دانست و گفت :” گرچه درگیری ریه ایشان خیلی شدید بود و از همان ابتدا به بخش مراقبت های ویژه منتقل شدند اما خوشبختانه درمان ها نتیجه داد که این بهبودی ایشان عملا معجزه آسا و البته حاصل دعای خیر مردم و عنایت خداوند متعال بود که شامل حال ما و ایشان شد. ما معتقدیم که واقعا دعای خیر بسیاری پشت سر ایشان بوده و همین نیز منجر به سلامتی دوباره این استاد بزرگوار شده است.”

 او ادامه داد :” درکنار این موارد، نباید فراموش کنیم که کادر درمان ما در بیمارستان برای همه بیماران از جمله مرد بزرگواری چون شیخ حسین انصاریان سنگ تمام می گذارند و کم نمی گذارند. ما در تمام دورانی که با کرونا درگیر بوده ایم، بهترین ساختمان خود، بهترین امکانات و باتجربه ترین افرادمان را برای کمک به بیماران کرونایی درنظر گرفته ایم که با عنایت خداوند، خیلی خوب هم جواب گرفته ایم و شاکر خداوند هستیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code