استقبال باشکوه از غدیر در قبله تهرانعقیق:«مصطفی آجرلو» در گفت و گویی با اعلام برنامه های آستان حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) ویژه دهه ولایت و امامت، اظهار کرد: همزمان با دهه ولایت و امامت مسابقات فرهنگی با مضامین «غدیر» در این آستان برگزار و به شرکت کنندگان به قید قرعه هدایای متبرکی اهدا می شود.

مدیر روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) به اقامه نماز عید غدیر خم در این آستان اشاره کرد و ادامه داد: نماز عید غدیر خم به امامت حجت الاسلام کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران همراه با اقامه نماز ظهر و عصر برپا و پس از آن مراسم جشن در مصلای ری برگزار می شود.

آجرلو با اعلام برگزاری جشن نوباوگان در شب عید غدیر خم در مصلی شهر ری، گفت: در این مراسم جشن که برگزارکنندگان اصلی آن نوجوانان هستند، مراسم مداحی، مولودی خوانی و پذیرایی توسط نوجوانان انجام می شود.

وی از ارایه محصولات تالیفی و روایی موسسه دارالحدیث (وابسته به آستان عبدالعظیم حسنی(ع)) درباره غدیر به زائران این آستان خبر داد و بیان کرد: نشست شاعران آئینی نیز با حضور آیت الله محمدی ری شهری، نویسنده کتاب «مباهله» در این ایام برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) همچنین از برپایی محفل انس با قرآن کریم در شب عید غدیر بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء خبر داد و تصریح کرد: این برنامه در شبستان امام خمینی(ره) آستان حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط حامد علیزاده، علی شیرزاد و اجرای گروه حفاظ مرکز آموزش قرآن و مداحی مهدوی نژاد برگزار و طی آن به قید قرعه کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و دیگر جوایز متبرک به حضار اعطا می شود.

وی با اعلام برگزاری مسابقه مفاهیم «فرهنگ قرآنی» در این ایام خاطرنشان کرد: کسانی که علاقه مند به شرکت در این مسابقه قرآنی هستند می توانند به ۱۰ سوال که از کتاب «در جستجوی جانشین پیامبر(ص)» طرح شده است، تا پایان مرداد ماه پاسخ داده و به قید قرعه از جوایز متبرک آستان بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code