افزایش زائران حسینی با وجود اعمال ممنوعیت بیشتر در کربلا +فیلم


عقیق:با افزایش شیوع کرونا در کربلا، استاندار این شهر ممنوعیت تردد در کربلا را یک ساعت بیشتر کرد، به طوری که افراد از ساعت ۱۰ شب به بعد امکان تردد در خیابان‌های شهر کربلا را ندارند.

تعداد بازدید : 1

حرم حسینی/ ساعت ۱۱:۳۰ شب

ورود و خروج از کربلا همچنان ممنوع است

این امر در حالی است که از دو هفته قبل با افزایش مبتلایان به کرونا در کربلا، سیطره‌های ورودی به شهر حالت امنیتی به خود گرفته بودند و هیچ شخص یا خودرویی امکان ورود یا خروج از شهر کربلا را نداشت و ممنوعیت تردد در شهر نیز از ساعت ۱۱ شب بود.

اما اکنون علاوه بر افزایش یک ساعته ممنوعیت تردد در خیابان‌های کربلا، در مرکز شهر نیز پلیس مستقر شده است تا در صورت مشاهد تخلف با افراد خاطی برخورد کند.

ممنوعیت تردد در کربلا، تعداد زائران حسینی را افزایش داد

با وجود ممنوعیت تردد و اعمال محدودیت‌ها در کربلا، همچنان حرم‌های مقدس امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) به صورت شبانه‌روز میزبان زائران هستند و بسیاری از زائران نیز در هنگام غروب به این قطعه از بهشت مشرف می‌شوند. به طوری که برخلاف هفته گذشته، در روزهای اخیر تعداد زائران حرم حسینی و عباسی افزایش یافته است.

تعداد بازدید : 1

حرم حسینی/ شب گذشته بعد از اذان مغرب

البته به گفته استاندار کربلا، محدودیت‌های اعمال شده در این شهر با وجود افزایش ساعت ممنوعیت تردد، کاهش خواهد یافت. وی همچنین توجه به نکات بهداشتی به ویژه زمان تشرف به حرم‌ها را مورد تأکید قرار داده است.

به گزارش فارس، اعتاب مقدسه عراق با وجود شیوع کرونا در این کشور همچنان میزبان زائران است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code