امسال میزبان زائران پیاده بارگاه منور رضوی در دهه پایانی ماه صفر نیستیم


عقیق:نرگس شالچیان معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با بیان اینکه امسال میزبان زائران پیاده بارگاه منور رضوی در دهه پایانی ماه صفر نیستیم، گفت: مجموعه شهرداری مشهد به دلیل محدودیت‌های موجود ناشی از شیوع کرونا، به دستور ستاد مقابله با این ویروس از ارائه خدمات به زائران و مجاوران معذور است. همچنین امسال در زمینه استقبال، پذیرایی، ارائه خدمات رفاهی و اسکان هیچ اقدامی صورت نمی‌گیرد و تنها یک “گذر سلامت” در عرصه میدان شهدا برپا خواهد شد.

او در خصوص  “گذرسلامت” افزود: ۱۰ غرفه در میدان شهدا جهت ارائه خدمات بهداشتی و پایش سلامت و همچنین خدمات فرهنگی با همکاری تشکل‌های مردمی برپا می‌شود.

معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با اشاره به تشکیل “کمیته ستاد دهه آخر صفر” ادامه داد: به منظور فضاسازی مناسبتی در این دهه، با همکاری شهرداری منطقه ثامن، معبر حسینی در این منطقه ایجاد می‌شود.

شالچیان بیان کرد: در این ایام تلفن خدمات گردشگری و زیارت شهرداری مشهد به شماره ۰۵۱ – ۳۱۳۵ از ساعت ۷:۳۰ الی ۲۱ آماده پاسخگویی به سوالات مجاوران و زائران احتمالی است و مراکز راهنمای زائر شهرداری نیز با افزایش ساعت کاری بصورت دوشیفت به ارائه خدمات و پاسخگویی می‌پردازند.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code