بزرگداشت حاج قاسم در بین الحرمینمراسم بزرگداشت شهدای مقاومت که برای صیانت از حرم‌های مطهر در عراق و سوریه و همچنین مبارزه با ظلم دنیای استکبار فعالیت می‌کردند در بین‌الحرمین برگزار شد.

تعداد بازدید : 2

این مراسم که به منظور بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در صدمین روز از شهادت این سرداران بزرگ مقاومت برپا شد، به دلیل شیوع کرونا متفاوت از سایر برنامه‌ها بود، به طوری که در این مراسم هیچ کسی جز تصاویری از شهدا حضور نداشتند. 

برای بزرگداشت شهدای مقاومت، صندلی‌هایی در بین‌الحرمین نزدیک حرم حضرت عباس (ع) قرار داده شده بود و تصاویری از شهدای مقاومت بر روی آن نقش بسته بود.

در این بین تصویر شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس به عنوان فرماندهان نیروی‌های مقاومت در کنار یکدیگر قرار داشت، همانطور که این دو شهید بزرگوار همواره در کنار یکدیگر بودند و با هم در یک زمان به شهادت رسیدند.

همچنین در مراسم بزرگداشت شهدای مقاومت به اهمیت ادامه راه شهدا و تلاش برای خروج نظامیان آمریکا از عراق تأکید شد و در بین‌الحرمین، از حضرت عباس (ع) و امام حسین (ع) پیروزی نیروهای مقاومت را خواستار شدند.

در ادامه تصاویری از مراسم بزرگداشت شهدای مقاومت همزمان با صدمین روز شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را مشاهده می‌کنید:

سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانشان ۱۳ دی‌ماه در حمله تروریستی آمریکا در فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند.

 

 

منبع فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code