تأمین جهیزیه هزار زوج از سوی ۲۰۰ مسجد تهران


عقیق:محسن ولیئی، معاون اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران در گفت‌وگویی اظهارداشت: این مرکز اخیراً سازمان بهزیستی  و موسسه خیریه حضرت رقیه(س) تفاهم نامه‌ای منعقد کرد که براین اساس بناست تعدادی از افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی که در شُرف ازدواج هستند و درآمد لازم برای تامین جهیزیه خود را ندارند، از سوی مساجد تهران و خیریه مورد حمایت قرار گیرند. 

 ۲۶۹۰۰ زوج کشور در صف انتظار دریاف جهیزیه

وی با با بیان اینکه هم‌اکنون در سراسر کشور ۲۶۹۰۰ زوج در صف انتظار برای دریافت جهیزیه دارد، گفت: براساس این تفاهم‌نامه ۲۰۰ مسجد استان تهران بناست برای ۹۸۰ زوج جهیزیه فراهم کنند که ارزش ریالی هرکدام از این جهیزیه‌ها ۸۰ میلیون ریال خواهد بود.

تأمین جهیزیه هزار زوج تا پایان خردادماه

ولیئی با بیان اینکه این طرح از اول بهمن‌ماه آغاز شده است، گفت: بناست تا پایان خردادماه کمک‌های مساجد در این حوزه جمع‌آوری شود وامید است در این طرح هر ماه شاهد تامین بخشی از اقلام مورد نیاز نیازمندان باشیم.

معاون اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد ادامه داد: بناداریم شماره حساب سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) در مساجد تبلیغ شود و کسانی که تمایل به شرکت در این طرح را دارند، از طریق این شماره حساب‌ها مشارکت کنند.

منبع:فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code