تجلیل مسجدی‌ها از خانواده شهید امنیت+عکس


عقیق:معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد، با هدف بهره‌مندی از فیوضات معنوی و نظرات مبارک خانواده معظم شهدای مسجدی و تجلیل از صبر،‌ استقامت و پایداری آن و همچنین ترویج فرهنگ تکریم از ولی‌نعمتان انقلاب، حضور در بیت معظم شهدای مسجدی را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

در ششمین برنامه، حجت‌الاسلام ذاکر، معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد به همراه حجت‌الاسلام موحد مدیر ناحیه شهید مدرس، حجت‌الاسلام طاهری سرپرست ناحیه شهید شاه‌آبادی، حجت‌الاسلام عبدی معاون ناحیه شهید اشرفی اصفهانی با خانواده سرافراز شهید مدافع حریم امینت شهرستان شهریار، شهید مرتضی ابراهیمی، دیدار و از آنان تجلیل کرد.

 

از جوانی ولایت مدار بود

در این دیدار پدر شهید مرتضی ابراهیمی، با بیان اینکه این شهید بزرگوار مداح اهل‌بیت (ع) بود، گفت: از همان جوانی و قبل از اینکه وارد سپاه شود، هرهفته در منزلمان روضه برپا می‌کرد.

وی افزود: مرتضی از عنفوان جوانی‌اش ولایت مدار و عاشق شهادت، بود و همیشه بیان می‌کرد که؛ عزیزترین دارایی‌ام را که همان جوانی‌ام است، برای رهبرم فدا می‌کنم.

 

صفوف خود را از صف مزدوران جدا کنید

پدر شهید ابراهیمی خطاب به مردم ایران گفت: خود را مدیون مردم عزیز ایران می‌دانم و متواضعانه درخواست می‌کنم؛ فریب استکبار و رسانه‌های بیگانه را نخورند و در چنین جریانات و حوادثی، در اعتراض مدنی که حق مسلم آنهاست، صفوف خود را از مزدوران و استکبار جهانی جدا کرده و سیاهی لشکر اشرار و آشوبگران نشوند.

 

وی در ادامه بیان کرد: شهید ابراهیمی نیز همیشه خودش را مدافع حقوق ملت می‌دانست و شخصی انسان دوست و اجتماعی بود.

براساس این گزارش، شهید مرتضی ابراهیمی، شهید مدافع امنیت از اهالی کهنز شهریار است که در جریان اغتشاشات اخیر، بعد از بیانات مقام معظم رهبری و تنویر افکار عمومی و صیانت از امنیت کشور، وارد میدان شد و در شهریار به طرز ناجوانمردانه‌ای به شهادت رسید.

 

منبع:فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code