تدارک حرم رضوی برای سالروز پیروزی انقلابعقیق:همزمان با فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی حرم مطهر امام رضا (ع) برنامه‌های مختلفی را برای شب و روز ۲۲ بهمن‌ماه تدارک دیده است.

این برنامه‌ها به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی از عصر روز سه‌شنبه ۲۱ بهمن آغاز و تا شامگاه روز چهارشنبه ۲۲ بهمن‌ماه در حرم مطهر امام رضا (ع) ادامه دارد.

اجرای برنامه شکوه صبر و شکر در حرم و همزمان در سراسر کشور

«شکوه صبر و شکر» عنوان ویژه برنامه‌ای است که امشب از ساعت ۱۸:۳۰ در صحن انقلاب اسلامی حرم مطهر رضوی با حضور هیئت‌های مذهبی و به طور همزمان در بقاع متبرکه امامزادگان سراسر کشور با مشارکت سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تدارک دیده شده است.

گلبانگ الله‌اکبر رأس ساعت ۹ شب ۲۲ بهمن

قرائت قرآن و صلوات خاصه حضرت رضا (ع)، اجرای سرود، شعرخوانی، سخنرانی تولیت آستان قدس رضوی و مداحی از جمله برنامه‌هایی است که در این قالب در حرم مطهر رضوی پیش‌بینی شده است. همچنین رأس ساعت ۹ شب، بانگ الله اکبر همزمان با سراسر کشور از گلدسته‌های حرم مطهر رضوی طنین‌انداز خواهد شد.

جانمایی تصویر ۲۰۰۰ شهید در صحن جمهوری اسلامی

در روز ۲۲ بهمن مصادف با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، ویژه‌ برنامه‌ «در مسیر امام» به همراه جانمایی ۲۰۰۰ تصویر شهید انقلاب اسلامی، پس از اقامه نماز ظهر و عصر در صحن جمهوری اسلامی حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

روایت‌گری انقلاب، سرود، مداحی و…

این ویژه‌برنامه با حضور خدام بارگاه نورانی امام رضا (ع) و به همراه روایت‌گری اتفاقات انقلاب اسلامی در دهه فجر با همکاری معاونت اماکن متبرکه و معاونت خدمات زائرین آستان قدس رضوی تدارک دیده شده است.

اجرای سرود، مداحی و سخنرانی از دیگر برنامه‌های است که ویژه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تدارک دیده شده است.

 

منبع:تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code