تدارک مسجد جمکران برای پایان هفته


عقیق:مسجد مقدس جمکران در روزهای پایانی هفته جاری همچون هفته‌های گذشته با برنامه‌های متنوع به استقبال از عاشقان و منتظران امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) می‌رود.

بنابراین گزارش، برنامه‌های این هفته میعادگاه منتظران از سه‌شنبه،۱۰ اردیبهشت با جلسه آموزش عمومی قرآن و شرح صحیفه سجادیه از ساعت ۱۸:۳۰ آغاز می‌شود.

در ادامه از ساعت ۲۱ حجت‌الاسلام‌ «ناصر رفیعی»، استاد حوزه سخنرانی کرده و از ساعت ۲۱:۴۰ دعای پرفیض توسل بانوای حاج سعید حدادیان در مسجد مقدس جمکران طنین‌انداز می‌شود.

علاوه بر این، مسجد مقدس جمکران پنجشنبه، ۱۲ اردیبهشت از ساعت ۲۱ برنامه‌های خود را با جلسه آموزش عمومی قرآن آغاز می‌کند و در ادامه از ساعت ۲۱:۴۰ حجت‌الاسلام‌ طباطبایی برای زائران سخنرانی می‌کند.

قرائت دعای پرفیض کمیل بانوای حاج علی حبیب‌زاده پایان‌بخش برنامه‌های شب جمعه میعادگاه منتظران است.

همچنین، مسجد مقدس جمکران روز جمعه از ساعت ۶:۱۵ با قرائت دعای عهد برنامه‌های خود را آغاز کرده و از ساعت۶:۳۰ با سخنرانی حجت‌الاسلام «حبیب‌الله فرحزاد» برنامه‌های خود را ادامه می‌دهد.

قرائت دعای شریف ندبه بانوای حاج محمدجواد احمدی در ساعت ۷:۱۵ پایان‌بخش برنامه‌های مسجد مقدس جمکران در صبح جمعه است. همچنین قرائت زیارت آل یس از ساعت ۱۸:۱۵ پایان‌بخش برنامه‌های این هفته مسجد جمکران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code