تقسیم‌کار هیأت‌ها برای مبارزه با کروناعقیق:هیأت‌های مذهبی بعد از شیوع ویروس کرونا در کشور و تعطیلی جلسات مذهبی به دنبال ارائه خدمات اجتماعی به مردم و مبارزه با این ویروس منحوس هستند که در این زمینه، قرارگاه‌هایی در سطح شهر تشکیل شد.

براساس این گزارش، این هیأتی‌ها در حوزه‌های ضدعفونی معابر و سطوح عمومی، ارائه بسته‌های اقلام بهداشتی، تولید ماسک و لباس مخصوص پرستاران و پزشکان و … وارد عمل شدند اما بعد از گذشت زمانی به این نتیجه رسیدند برای بهبود عملکرد و افزایش کیفیت خدمات نیازمند هم‌افزایی برای مدیریت منابع و نیروی انسانی هستند.

در این راستا جلسه هم‌افزایی میان سه قرارگاه جهادی شامل قرارگاه جهادی امام‌رضا(ع)، قرارگاه ستاد مردمی مبارزه با کرونا و قرارگاه جهادگران سلامت حضرت نرجس خاتون(س) برگزار و در این جلسه مقرر شد، رهبری تمام تولیدات هیأت‌ها از قبیل ماسک، گان و شیلد پرستاری توسط قرارگاه جهادی امام رضا(ع) انجام شود و تمام امور مربوط به ورود به بیمارستان‌ها نیز توسط قرارگاه جهادگران سلامت حضرت نرجس خاتون(س) انجام پذیرد.

همچنین ضدعفونی معابر، سطوح عمومی، پمپ بنزین‌ها و منازل بیماران کرونایی نیز به قرارگاه ستاد مردمی مبارزه با کرونا واگذار شد.

فیلمی از این جلسه هم‌افزایی رادر ادامه مشاهده کنید:

تعداد بازدید : 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code