تمدید مهلت ارسال آثار به کنگره شعر نرجسیه


عقیق:دومین کنگره شعر «نرجسیه» با محوریت حضرت نرجس خاتون (سلام الله علیها) مادر مکرمه حضرت صاحب الزمان(عج) به همت مجمع شاعران اهل بیت(ع) برگزار می‌‌شود.

[دومین کنگره شعر نرجسیه برگزار می‌شود/ مهلت ارسال آثار تا ۸ فروردین‌ماه]

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، دومین کنگره شعر «نرجسیه» با محوریت حضرت نرجس خاتون (سلام الله علیها) مادر مکرمه حضرت صاحب الزمان(عج) به همت مجمع شاعران اهل بیت (ع) برگزار می‌‌شود.

براساس این گزارش، این کنگره با رویکرد اصلی مدح و منقبت حضرت نرجس خاتون «سلام الله علیها» در تمامی قالب‌های شعر کلاسیک و آزاد برگزار می‌شود. بخش ویژه این کنگره نیز منظومه سرایی زندگانی ایشان در قالب مثنوی و بحرطویل است.

علاقه‌مندان پیش از این تا ۸ فروردین ماه فرصت داشتند تا آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند که براساس اعلام دبیرخانه، این مهلت تا 22 فروردین‌ماه تمدید شد. علاقه‌مندان در هربخش امکان ارسال ۵ اثر را دارند که در نهایت در بخش اصلی، ۳ جایزه ۳۰ میلیون ریالی به ۳ شاعر برگزیده و در بخش ویژه نیز دو جایزه  ۲۰ میلیون ریالی به ۲ شاعر برگزیده اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان باید آثار خود را از طریق آدرس الکترونیکی: [email protected] و یا  از طریق پیامرسان‌های واتساپ و تلگرام به شماره  ۰۹۰۵۳۳۵۲۴۳ ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code