تیزر و پوستر شعار اربعین ۹۹ رونمایی شد


عقیق:مراسم رونمایی از شعار و تیزر اربعین حسینی امروز ۱۵ مرداد همزمان با میلاد امام هادی (ع) با حضور حجت‌الاسلام سیدعبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و حمیدرضا شاه‌آبادی، معاون صدای رسانه ملی در ساختمان شهدای رادیو برگزار شد.

در این مراسم، حجت‌الاسلام سیدعبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با بیان اینکه امسال شعار اربعین «الْحُسین سَفینَةالْنِّجاة» انتخاب شده است، گفت: در اسلام شعار در جایگاه مهمی قرار دارد، چرا که شعار می‌تواند چراغ راه هدایت و رسیدن به هدف در رابطه با موضوعات مختلف باشد.

وی اربعین حسینی را یکی از ظرفیت‌های عظیم برای معرفی راه امام حسین (ع) عنوان کرد و افزود: امسال به دلیل شرایط کرونا، وضعیت برپایی اربعین هنوز مشخص نیست و طرف عراقی نیز تصمیم در این رابطه نگرفته است.

 

حجت‌الاسلام نواب با بیان اینکه شعار اربعین به معنای حضور زائران در این مراسم نیست، گفت: ما برای حج امسال هم شعار انتخاب کردیم، اما حج برگزار نشد. بنابراین، انتخاب شعار الزامی برای برپایی مراسم به وجود نمی‌آورد. اما با انتخاب شعار امسال اربعین، میخواهیم بگوییم که ما راه امام حسین (ع) را فراموش نمی‌کنیم و دلباخته سیدالشهدا (ع) هستیم.

در ادامه این مراسم از شعار و تیزر اربعین نیز رونمایی شد که در ادامه تیزر اربعین ۹۹ با شعار «الْحُسین سَفینَةالْنِّجاة» را مشاهده می‌کنید:

تعداد بازدید : 18

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code