جایزه ۵۰ میلیون دلاری یک مداح برای ترور ترامپعقیق:محمدحسین پویانفر مداح اهل‌بیت عصر امروز یکشنبه ۱۵ دی‌ماه در برنامه سلام عصر بخیر شبکه ۳ سیما که به صورت ویژه به شهادت سردار قاسم سلیمانی می‌پرداخت، اظهار داشت: زندگی این سردار بهترین الگو برای زندگی انقلابی است و در مباحث و ابعاد مختلف نظامی به عنوان یک فرمانده مقتدر، در بعد سیاسی به عنوان دیپلماتی محکم و در مسائل اجتماعی با اظهارنظرهایش برای ما الگو بود و در مجموع؛ زندگی‌اش چکیده‌ای از انقلاب اسلامی بود. 

حاج قاسم در اوج شهرت، افتاده بود

وی اضافه کرد: سردار سلیمانی به درجات معنوی و معرفتی بسیار بالایی رسیده بود و به عنوان یک فرمانده نظامی در وسط میدان همچون یک عارف بود و در حالی که در قله شهرت قرار داشت، در کمال افتادگی و اخلاص به سر می‌برد که تکه کوچک وصیت‌نامه‌اش بیانگر همین نکته است که با همه افتخارات و فتوحات، خود را سرباز می‌داند. 

پویانفر با بیان اینکه ببینید خون یک انسان چه تأثیر شگفتی نه در ایران بلکه در سراسر دنیا داشت، تصریح کرد: حاج قاسم تبلور کامل «أَشِدّاءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم» بود و برخوردش با کودکان شهدای مدافع حرم و سران کفار مشهود این مهم است. 

وی با بیان اینکه زندگی حاج قاسم الگوی سبک زندگی برای جوانان، مسؤولین و انسان‌های آزادی‌خواه است تصریح کرد: اتفاقات چند روز اخیر به جهت اخلاص بالای ایشان است و محبت پخش شده در سراسر جهان به همین واسطه است. 

جمعیت حاضردر مراسم تشییع سردار سلیمانی، عزتی است که خداوند عنایت کرده است

پویانفر با بیان اینکه اتفاقات رخ‌داده برای تشییع ایشان در هیچ دوره‌ای از تاریخ مشاهده نشده است، گفت: این عزتی است که خداوند به این سردار ما عطا کرده است که امیدواریم بتوانیم ذره‌ای و قدمی در راهش برداریم و این ارثیه جاودان را حفظ کنیم. 

حاج قاسم با ایجاد جبهه مقاومت، ظهور را نزدیک کرد

این مداح اهل‌بیت افزود: حاج قاسم سلیمانی شناخت کاملی از انقلاب اسلامی داشت و در این پازل نقش خود را به خوبی ایفا کرده بود. امام خمینی(ره) ۳۰ روز پیش از رحلت خود نامه‌ای به مسؤولین نظام می‌نویسند که متأسفانه مغفول مانده است و در آن تأکید می‌کنند که مسؤولین جمهوری اسلامی مهمترین وظیفه‌شان زمینه‌سازی برای ظهور امام زمان(عج) است و هیچ مسئله‌ای نباید آنان را غافل کند و حاج قاسم توانست با تشکیل جبهه انقلاب اسلامی در مناطق مختلف ظهور را نزدیک کند. 

وی ادامه داد: حاج قاسم سلیمانی دانش‌آموز انقلاب و استاد مکتب امام است و تمامی تحلیل‌ها و تفسیرهای او در چارچوب انقلاب اسلامی بود و امیدواریم این اتفاقات رخ داده نویدبخش ظهور امام زمان(عج) باشد و پرچم یا لثارات‌الحسین را دست ایشان ببینیم.

پویانفر گفت: مقام معظم رهبری روز اربعین وعده دادند که اگر جوانان ثابت‌قدم باشند، به زودی زود جهان اصلاح خواهد شد، بنابراین خون حاج قاسم هدر نرفته است و ما را به ظهور نزدیک کرده است. 

این مداح اهل‌بیت با اشاره به خاطرات ملاقات‌هایش با این سردار رشید اسلام اظهار کرد: روزی ایشان را در هواپیما برای سفر به مشهد دیدم که بدون هیچ تشریفاتی سوار اتوبوس مسافران عادی شد و با یکدیگر به گفت‌وگو پرداختیم و به ایشان گفتم سرباز ایشان هستم که ایشان گفت که ان‌شاالله همگی سرباز امام زمان(عج) باشیم و من حسرت می‌خورم چرا بیشتر از وجود ایشان استفاده نکردم. 

شهید سلیمانی خطرناک‌تر از سردار سلیمانی است

وی با بیان اینکه بغضی که امروز داریم شیرین است، گفت: آمریکایی‌ها و ترامپ بدانند شهید قاسم سلیمانی برای آمریکا خطرناک‌تر از سردار قاسم سلیمانی است و حاج قاسم انتقام خود را قبل از شهادت با تشکیل جبهه انقلاب اسلامی در لبنان، یمن، سوریه و عراق گرفته است و آنان باید بدانند شهادت ایشان خدمت به او بود و امروز حاج قاسم زنده‌تر از قبل شده است و اگر یک حاج قاسم ما شهید شد، در مناطق مختلف هزاران حاج قاسم متولد شده است. 

مسؤولین کشور و دیپلمات‌ها بدانند خون حاج قاسم قابل مذاکره و معامله نیست

پویانفر با بیان اینکه آمریکایی‌ها جسم حاج قاسم را شهید کردند اما او یک تفکر است و هیچ موقع شهید نمی‌شود و روز به روز تبلورش بیشتر می‌شود، گفت: مسؤولین کشور و دیپلمات‌ها بدانند خون حاج قاسم قابل مذاکره و معامله نیست و همانطور که رهبر معظم رهبری فرمودند انتقام سخت خواهیم گرفت، این دستور ایشان را از مسؤولین مطالبه می‌کنیم، پس صحبت از مذاکره و فرستاده نکنند. 

این مداح اهل‌بیت(ع) در پایان با ارائه پیشنهادی از جانب جوانان ایرانی بدون وابستگی به نهادها خاطرنشان کرد:‌ از تمام آزادیخواهان جهان دعوت می‌کنم برای تأیید امنیت دنیا، سگ زرد آمریکا ترامپ و نتانیاهو را به قتل برسانند و به عنوان یک جوان ایرانی به نمایندگی از جوانان ایران برای این امر جایزه هم تعیین می‌کنیم و هر جوان ایرانی یک دلار یعنی در مجموع ۵۰ میلیون دلار جایزه می‌دهیم تا آنان بدانند از امروز در هیچ کجای دنیا امنیت ندارند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code