جبهه مقاومت مسئولیت انتقام ‌را به‌عهده داردعقیق:حجت‌الاسلام و‌المسلمین هاشم الحیدری در تجمع عظیم جوانان مقاومت 120 کشور جهان که به‌مناسبت شهادت سپهبد سلیمانی در مصلای قدس برگزار شد، اظهار داشت: سردار سلیمانی دوست بسیار عزیزم بود، شهادت این سردار رشید و ابومهدی مهندس را به امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری و سید حسن نصرالله تسلیت می‌گویم.

آمریکا با شهادت سردار سلیمانی احمقانه‌ترین اقدام را انجام داد

وی افزود: یکی از بزرگ‌ترین آرزوهای حاج قاسم سلیمانی شهادت بود و همواره از خدا طلب شهادت می‌کرد، این جنایت آمریکا یک حماقت بزرگ بود و با شهادت سردار سلیمانی احمقانه‌ترین کار را انجام دادند.

آمریکا هزینه بسیار سنگینی را پرداخت می‌کند

معاون فرهنگی حشدالشعبی تصریح کرد: ترامپ بزرگترین احمق است، واقعاً یک انسان احمق است و آمریکا به‌خاطر این حماقت هزینه بسیار سنگینی را پرداخت می‌کند.

قیمت خون حاج قاسم سلیمانی بسیار گران است/ سقوط اسرائیل نتیجه شهادت حاج قاسم است

الحیدری با تأکید بر اینکه قیمت خون حاج قاسم بسیار گران و بالا است، ادامه داد: سقوط اسرائیل نتیجه شهادت سلیمانی است، سردار سلیمانی نه‌تنها فرزند ایران اسلامی است بلکه فرزند جبهه مقاومت اسلامی است.

کل جبهه مقاومت مسئولیت انتقام خون سردار سلیمانی را به‌عهده دارد

وی با بیان اینکه کل جبهه مقاومت مسئولیت انتقام خون حاج قاسم را به‌عهده دارد، تصریح کرد: آمریکا زیر انتقام قطعی و تحت باران گلوله‌های مقاومت خواهد بود، خون سردار سلیمانی و شهادت ایشان را هرگز فراموش نمی‌کنیم.

معاون فرهنگی حشدالشعبی عنوان کرد: شمارش معکوس برای نابودی اسراییل شروع شده است، سالهای بعد سید حسن نصرالله در سرزمین قدس نماز می‌خواند، سرزمینی که سردار سلیمانی در آن شهید شد هزاران سلیمانی می‌پروراند.

به مقام معظم رهبری می‌گوییم که “همه ما حاج قاسم تو هستیم”

الحیدری گفت: به مقام معظم رهبری می‌گوییم که “همه ما قاسم تو هستیم”، تعداد بسیار زیادی مراسم برای حاج قاسم گرفته شده است و در کربلا و نجف و بغداد تشییع بسیار باشکوهی برگزار شد.

سردار سلیمانی برای نابودی داعش اقدامات بی‌نظیری انجام داد/ مردم عراق قدردان زحمات بی‌نظیر سردار سلیمانی

وی با تأکید بر اینکه بزرگترین اقدام حاج قاسم نابودی داعش بود، گفت: اهل عراق هستم و از طرف مردم عراق، لبنان، سوریه و یمن به حاج قاسم می‌گویم که “بابت زحمات بی‌نظیری که برای نابودی داعش انجام دادی تشکر می‌کنم.”

معاون فرهنگی حشدالشعبی ادامه داد: سردار سلیمانی دارای حد و مرزی نبود، مرز حاج قاسم قدس، یمن، لبنان، سامرا، نجف و نیجریه بود و مرزهای ما اعتقادی است.

الحیدری با تأکید بر اینکه “از شهادت حاج قاسم روحیه می‌گیریم”، اضافه کرد: عزت، شرف، کرامت و شجاعت از جمله خصوصیات سردار سلیمانی بود و واقعاً همه ما یتیم شدیم ولی وجود مقام معظم رهبری دلگرمی ما است.

اسم و فکر و عقیده حاج قاسم سبب نابودی اسرائیل و خروج آمریکا از منطقه می‌شود

وی خاطرنشان کرد: اسم و فکر و عقیده حاج قاسم سبب نابودی اسرائیل و خروج آمریکا از منطقه می‌شود، به مقام معظم رهبری می‌گوییم که اگر ما را بکشند و آتش بزنند و خاکستر شویم ولی دست از مقام معظم رهبری برنمی‌داریم.

 

منبع:تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code