حاج قاسم این کُره خاکی را تبدیل به عالیترین مکان بندگی حضرت حق کرده بودعقیق:درپی شهادت مظلومانه سردار سپهبد قاسم سلیمانی حجت‌الاسلام شیخ حسین انصاریان پیام تسلیتی به شرح ذیل صادر کرد.

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

هو المنتقم

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

با قلبی آکنده از اندوه، خبر شهادت سردار بزرگ اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی، در سحرگاه جمعه در قرب مضجع منور امامین کاظمین صلوات الله علیهما و جمعی از همرزمانش را شنیدیم.

انسان عارفی که در همه صحنه‌های جهاد عاشقانه در مقام اخلاص و عمل برای دفاع از کیان اسلام و تشیع سر از پای نمی‌شناخت.

برای این فقیر که از ابتدای دفاع مقدس در جبهه‌های حق علیه کفر جهانی، بارها از نزدیک شاهد مجاهدت‌ها و رشادت‌های آن یار سفر کرده بودم، این مصیبت ، اندوهی جانکاه و غمی جبران ناپذیر است.

سپهبد حاج قاسم سلیمانی از مصادیق مردان آسمانی بود که این کره خاکی را برای خویشتن تبدیل به عالیترین مکان بندگی حضرت حق نموده بود.

او از جمله اشخاصی بود که دنیا را آنچنان دید که مولی الموحدین اسدالله الغالب روحی فداه آن را وصف میکند : ” الدنیا مسجد احباء الله ” دنیا برای عاشقان محبوب محل بندگی است.

اینجانب این مصیبت بزرگ را به محضر رهبر معظم انقلاب مدظله، ملت شهید پرور ایران ، وتمامی مسلمانان آزادی خواه وخدا جوی جهان و خانواده آن شهید عزیز تسلیت عرض می‌نمایم.

از محضر مبارک حضرت دوست ، برای همه ملت ایران وخاندان محترم و بازماندگان وهمرزمان آن شهید عالیمقام صبر و اجر مسئلت می‌نمایم.

طوبی له و حسن مأب

فقیر حسین انصاریان
۱۳۹۸/۱۰/۱۳

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code