خود را به خیل مشتاقان اباعبدالله الحسین(ع) رسانید که این راه، راه بهشت است


عقیق:حجت‌الاسلام‌والمسلمین مسعود بهرام پور، مدیر حوزه علمیه خوزستان، در گفتگویی، با اشاره به پویش «راه حسین-راه بهشت»، اظهارداشت: در این پویش که مردم بازمانده از سفر زیارت اربعین حسینی، بخشی از هزینه‌ای که قرار بود خرج سفر اربعینی خود کنند را از طریق کد دستوری #۱۴۷۸۰*۶۶۵۵* به‌حساب مؤسسه خیریه راه بهشت، زیر نظر نماینده ولی فقیه در خوزستان، جهت کمک به خانواده‌های نیازمند مناطق محروم خوزستان واریز می‌کنند.

وی تصریح کرد: پس از واریز مبالغ جمع آوری شده، بسته‌های غذایی خشک، تهیه و توسط مبلغان مستقر در مناطق محروم سراسر خوزستان، میان خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین بهرام پور، با اشاره به آغاز زیارت به نیابت از خیران، گفت: هم‌اکنون تعدادی از مبلغان ایرانی مقیم نجف، به نیابت از خیرانی که در این پویش شرکت کرده‌اند، در حال پیاده‌روی در مسیر اربعین حسینی هستند.

مدیر حوزه علمیه خوزستان، در پایان با بیان اینکه پویش «راه حسین-راه بهشت» تا انتهای ماه صفر ادامه خواهد داشت، بیان کرد: گر چه در روز اربعین جمعی از طلاب ما که در نجف حضور دارند زیارتی را به نیابت انجام خواهند داد، اما نیت می‌شود هر کس تا پایان ماه صفر در این پویش شرکت کند، در فیض این زیارت اربعین شریک گشته و از آثار معنوی آن بهره‌مند باشد.

 

منبع:حوزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code