رونمایی از گریم دیدنی نقش شهید باکری + اولین عکس


عقیق:چندی پیش در گزارشی به تحقیق و پژوهش و مراحل تولید سریال تلویزیونی شهیدان باکری پرداختیم. کاری که تهیه‌کنندگی این سریال را ابوالفضل صفری که پیش‌تر هم ساخت آثاری متفاوت و استراتژیک را در کارنامه‌اش دارد، بر عهده گرفته و بناست هادی حجازی‌فر به عنوان اولین تجربه آن را کارگردانی کند.

ابوالفضل صفری تهیه‌کننده سریال در گفت‌وگویی گفته بود:  قرار است با وجود تمرکز و محوریت سریال بر شهیدان حمید و مهدی باکری، تصویری از رشادت‌های شهدای لشکر عاشورا در عملیات‌های بدر و خیبر نشان داده شود.

همزمان با رونمایی از گریم “هادی حجازی‌فر” در نقش شهید مهدی باکری و همچنین با شروع چهلمین سالگرد دفاع مقدس؛ آغاز رسمی پروژه «شهیدان باکری» و لشکر همیشه پیروز 31 عاشورا اعلام شد. 

این مجموعه فاخر به کارگردانی هادی حجازی‌فر و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری در 7 قسمت با پروداکشن سینمایی تهیه و تولید می‌شود. مرحله پژوهش و نگارش این مجموعه به تازگی تمام شده و گروه وارد مرحله تولید شده است. 

این در حالی است که چند روز گذشته هادی‌ حجازی‌فر در گفت‌وگویی تلویزیونی اعلام کرد  “ما هنوز درباره این سریال یک ذره با احتیاط حرف می‌زنیم. چون پروژه سختی است و حساسیت‌های خودش را دارد. روی پژوهش و نگارش راجع به زندگی ایشان تحقیقاتی شده و روی پژوهش و نگارش آن کار می‌کنیم. متن این سریال به نتایجی رسیده و درباره لشکر 31 عاشورا و بخصوص مهدی و حمید باکری است که بناست در 7 قسمت ساخته شود.”

 

منبع:تسنیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code