رونمایی از یک کتاب در هیأت + تصاویرگزارش تصویری

_______________________________________________________________________________________

عقیق:آیین رونمایی از کتاب«دخترها بابایی‌اند»،شهید مدافع حرم‌، جواد محمدی به روایت خانواده،‌به همت گروه جهادی کتاب هیأت، انتشارات شهید کاظمی و هیأت فدائیان حسین علیه‌السلام و با حضور خانواده شهید محمدی، بهزاد دانشگر(نویسنده کتاب)،‌سردار محمد احمدیان و کربلایی سیدرضا نریمانی شامگاه پنج‌شنبه ۸ خردادماه در حرم حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیه‌السلام) واقع در خیابان زینبیه اصفهان برگزار شد.

کتاب دخترها بابایی اند روایتی است پر احساس از زندگی شهید مدافع حرم جواد محمدی که توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.

شهید مدافع حرم جواد محمدی چهارمین شهید مدافع حرم شهر دُرچه از توابع اصفهان است که پنج شنبه ۱۱ خرداد ماه ۹۶ به سوریه رفت و سه شنبه ۱۶ خرداد ماه ۹۶ با اصابت گلوله به پا و پهلویش همزمان با ۱۱ ماه مبارک رمضان به شهادت رسید و پیکر مطهرش بعد از گذشت ۲۵ روز چشم انتظاری، پیدا و به وطن بازگشت.
شهید جواد محمدی از جوانان فعال فرهنگی، هیأتی و انقلابی در شهر درچه بود. وی از همان دوره نوجوانی به فعالیت های انقلابی پایگاه های بسیج جذب شد و همین علاقمندی پایش را به سپاه پاسداران باز کرد.

کتاب دخترها بابایی اند شرحی است از روابط پر احساس و پر عاطفه جواد محمدی و خانواده اش. از ارتباط جواد محمدی و مادرش، از ارتباط جواد محمدی و همسرش، روایتی جذاب از شهیدی که از همان دوره نوجوانی و جوانی نسبت به وقایع اطرافیانش بی تفاوت نبود و تلاش می کرد در هر جمعی از اجتماعات خانوادگی قرار می گیرد آنجا را پر از شور و هیجان کند. جوانی که بی قرار بود و نمی توانست یکجا بند شود. او هرجا و هر زمان که لازم بود برای کسی کاری انجام بدهد خودش را به آنجا می رساند و دست محبت دراز می کرد.

در بخشی از این کتاب آمده است:
«مهمانی که می‌گیریم، کسی نمی‌داند باید چه‎کار کند و چه حرفی بزند. اصلاً حرفی بزند یا نه! از خاطراتش بگوید، یا سکوت کند تا هرکسی برای خودش جواد را به یاد بیاورد. فکر کند به خنده‌ها و قهقهه‎هایش که آهنگ مهمانی‎هایمان بود. مهمانی‎مان با این آهنگ جلو می‌رفت و چقدر همه دوستش داشتند! حالا توی مهمانی، صدایش را که نمی‌شنوم، با چشم‎هایم دنبالش می‌گردم. خانم‌ها برای خودشان، دختر‌ها هم گوشه‎ای دیگر کِز کرده‌اند و من از جمع مردها، به دورهمی پسرهایمان نگاه می‌کنم که دلم می‌خواهد جواد در جمعشان باشد…
نیست…»
دخترها بابایی اند شیوه روایت جدیدی از مدل های روایت دارد. در این کتاب هر راوی از منظری شخصی و تازه قهرمانش را روایت می کند. همه این روایت ها به گونه ای درهم آمیخته شده اند که ضمن تکمیل همدیگر استقلال خودشان را هم حفظ می کنند. در نهایت و با پایان یافتن کتاب این قطعه های جورچین در کنار همدیگر تصویری کامل تر از این شهید عزیز ارائه می دهند.

کتاب دخترها بابایی اند روایتی است پر احساس از زندگی شهید مدافع حرم جواد محمدی که به قلم بهزاد دانشگر(نویسنده کتاب ادواردو) در قطع رقعی و ۲۷۲ توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.

علاقه مندان جهت تهیه این کتاب می توانند از طریق کانال«کتاب هیأت» در ایتا، تلگرام و اینستاگرام به نشانی @ketabeheyat و یا تماس با ۰۹۱۹۸۸۰۰۲۵۵ کتاب را با تخفیف ویژه تهیه نمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code