«سید حسن نصرالله» انتقام خون سردار سلیمانی را خواهد گرفتعقیق:«نعیم قاسم» معاون «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله امروز (شنبه) اعلام کرد، نصرالله انتقام خون سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه ایران را که به دست آمریکا در عراق به شهادت رسید، خواهد گرفت.بر اساس گزارش وبگاه «النشره»، نعیم قاسم ادامه داد: سلیمانی فقط برای ایران نبود بلکه متعلق به تمام جهان اسلام و تمام مقاومت علیه دشمن و اشغالگر بود؛ آمریکا خواهد فهمید که حماقت بزرگی انجام داده و محاسباتش برای تغییر معادله محاسباتی اشتباه است.

دبیرکل جنبش حزب‌الله لبنان در مراسمی که هفته گذشته در ضاحیه بیروت به مناسبت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و «ابومهدی المهندس» جانشین فرمانده «الحشد الشعبی» عراق برگزار شد، سخنرانی کرد. دبیرکل حزب‌الله لبنان، کمترین بهای خون سردار سلیمانی و نایب رئیس الحشد الشعبی را اخراج ارتش آمریکا از منطقه دانست و گفت، سر ترامپ اندازه کفش سردار سلیمانی نیز ارزش ندارد (جزئیات بیشتر).

آمریکا جمعه گذشته (۱۳ دی) در یک حمله پهپادی در فرودگاه بغداد سردار سلیمانی و همرزمانش را به شهادت رساند و ایران در واکنش به این اقدام، پایگاه «عین الاسد» آمریکا در عراق را با موشک هدف گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code