فراخوان همایش بین‌المللی دیپلماسی حج


عقیق:معاونت بین‌الملل بعثه مقام معظم رهبری با همکاری و مشارکت جامعه المصطفی‌العالمیه، پژوهشکده حج و زیارت و مجمع بین‌المللی اساتید مسلمان دانشگاه‌ها «همایش بین‌المللی دیپلماسی حج؛ اتحاد و انسجام امت اسلامی» را برگزار می‌کند.

دیپلماسی حج و مقابله با جریان‌های افراطی و تکفیری، دیپلماسی حج و جریان‌های نوظهور، دیپلماسی حج و انجمن‌ها و سازمان‌‌های مردم نهاد، دیپلماسی حج و فضای مجازی و رسانه‌ها، دیپلماسی حج و هم‌گرایی و هم‌افزایی امت اسلامی، دیپلماسی حج و بهره برداری از ظرفیت‌های انسانی مسلمانان (حوزه‌های علمیه، مراکز علمی و دانشگاهی و شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی دینی) و دیپلماسی حج؛ فرصت‌ها و تهدیدهای فراروی وحدت و انسجام امت اسلامی از جمله محورهای فراخوان این همایش به شمار می‌آید.

علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را در محورهای اعلام شده تا ۲۵ بهمن‌ماه سال جاری به رایانامه[email protected]  ارسال کنند. همچنین محققان و پژوهشگران می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ۰۲۵۳۷۱۸۶۵۵۵ تماس بگیرند.

همایش بین‌المللی دیپلماسی حج؛ اتحاد و انسجام امت اسلامی، پنجشنبه ۸ اسفند  ۹۸ ساعت ۸ صبح در پژوهشکده حج و زیارت در قم برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code