قرائت زیارت اربعین از ماذنه مساجد


عقیق: حجت الاسلام «روح الله سلحشور»  با اشاره به  توزیع بسته های معیشتی از سوی مساجدی که در سالهای گذشته اقدام به برپایی مواکب در مسیر پیاده روی اربعین حسینی کرده بودند، گفت: به دلیل تشدید شیوع ویروس کرونا بسیاری از مساجدی که برنامه ریزی برای برگزاری مراسم عزاداری اربعین کرده بودند برنامه عزاداریشان را لغو کردند و تلاش می کنند که به توصیه های مقام معظم رهبری مبنی بر قرائت زیارت اربعین در منازل اهتمام داشته باشند و قرائت این زیارت نیز از ماذنه مساجد پخش خواهد شد.

حجت الاسلام سلحشور ادامه داد: توزیع بیش از 21 هزار ماسک 300 عدد اقلام بهداشتی، بیش از 5 هزار 743 سبد کالا،ذبح 50 راس گوسفند و توزیع گوشت آن در میان نیازمندان، توزیع 3920 گوشت مرغ، توزیع محلول ضدعفونی کننده و 40 دست البسه بخشی از خدمات صورت گرفته در ماههای محرم و صفر بوده است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین 1400 کیلو گرم گوشت، یک عدد گوساله ذبح و 5 هزار پرس غذای گرم در میان نیازمندان توزیع شد که می توان به بخشی از خدمات مومنانه به نیازمندان نام برد.

مدیرناحیه حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) مرکز رسیدگی به امور مساجد همچنین از حمایت نقدی  از نیازمندان خبر داد و گفت: 768 میلیون کمک نقدی هم به محرومین صورت گرفت.

 

 

منبع:انلاین کارگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code