قوانین، شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم‌خصوصی


عقیق:پایگاه اطلاع رسانی عقیق بستری برای ارتباط افراد با هیئات مختلف در سطح کشور می باشد. کاربران میتوانند با ثبت نام هیئت خود را در پایگاه اطلاع رسانی عقیق ثبت کرده و یا در هیئات ثبت شده عضو شوند.

پایگاه اطلاع رسانی عقیق با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش  اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های پایگاه اطلاع رسانی عقیق قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط کاربر، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، پایگاه اطلاع رسانی عقیق جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت اطلاعات می‌تواند از کاربر، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

کاربران می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای ثبت اطلاعات هیئت وارد کنند و پایگاه اطلاع رسانی عقیق تنها برای همان هیئت، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین پایگاه اطلاع رسانی عقیق ممکن است برای ارتباط با کاربران، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. توجه داشته باشید که 10007119 شماره‌ای است که پایگاه اطلاع رسانی عقیق از طریق آن برای کاربران و کاربران خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت ثبت هیئت یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه پایگاه اطلاع رسانی عقیق را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

همچنین ممکن است پایگاه اطلاع رسانی عقیق از طریق شماره 10009891 برای برخی کاربران یا کاربران خود، پیامک ارسال کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پایگاه اطلاع رسانی عقیق، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پایگاه اطلاع رسانی عقیق است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به [email protected] اطلاع دهید.

پایگاه اطلاع رسانی عقیق ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، پایگاه اطلاع رسانی عقیق می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت پایگاه اطلاع رسانی عقیق، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به پایگاه اطلاع رسانی عقیق اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

ما اقدامات لازم را برای محافظت از اطلاعات شخصی شما در برابر دسترسی غیرمجاز، تغییر، افشای یا تخریب انجام می دهیم. ما همچنین بررسی های داخلی از اطلاعات جمع آوری شده، ذخیره سازی، پردازش داده ها و اقدامات امنیتی فنی و سازمانی و همچنین اقدامات امنیتی فیزیکی را برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به سیستم هایی که داده های شخصی شما را ذخیره می کنند، انجام می دهیم. انتقال داده های شخصی بین پایگاه اطلاع رسانی عقیق و اشخاص وابسته به آن از طریق شبکه گسترده و امن ما انجام می شود. وقتی اطلاعات شخصی را برای ما ارسال می کنید، از این اطلاعات شخصی شما به صورت آنلاین و آفلاین محافظت می شود.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه پایگاه اطلاع رسانی عقیق را از خود سلب می‌کند. پایگاه اطلاع رسانی عقیق هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای پایگاه اطلاع رسانی عقیق وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که پایگاه اطلاع رسانی عقیق همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی پایگاه اطلاع رسانی عقیق و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و پایگاه اطلاع رسانی عقیق حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های پایگاه اطلاع رسانی عقیق ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

پایگاه اطلاع رسانی عقیق برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه ای راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code