مسجدی‌ها و هیأتی‌ها شرق تهران را ضدعفونی کردند


عقیق:سیدعبدالهادی وطنی، مداح اهل‌بیت(ع) در گفت‌وگویی اظهار داشت: این روزها که شهرهای مختلف کشور درگیر شیوع ویروس کرونا شده است، هیأتی‌ها برای کمک به مردم در خط مقدم حضور پیدا کرده و در حال خدمت‌رسانی هستند.

وی افزود: خادمان و جوانان هیأت ثامن‌الائمه تهران نیز در این راستا تلاش کردند، سهم خود را ایفا کنند و دو روز در هفته محل‌های عمومی را ضدعفونی می‌کنند.

وطنی تصریح کرد: این هیأت در محله نیروی هوایی در شرق تهران قرار دارد که در این‌راستا اولویت خدمت‌رسانی را این منطقه قرار دادیم و در روزهای سه شنبه و پنجشنبه از ساعت ۲۰:۳۰ تا یک بامداد معابر و سطوح عمومی همانند درهای منازل، مساجد، پل‌های عبوری، پمپ بنزین، مدارس، پارک‌ها، لوازم ورزشی، فروشگاه‌ها، صندوق‌های صدقات، سطل‌های زباله شهری و … را ضدعفونی کردیم.

ای مداح اهل بیت (ع) گفت: این فرایند ان شاء الله ادامه خواهد داشت.

ضدعفونی منطقه تهرانپارس توسط مسجدی‌ها

سیدمسلم صادقی مسئول پایگاه مقاومت مسجد حضرت ابوالفضل(ع) در شرق تهران نیز از تلاش بسیجی‌های این منطقه برای ضدعفونی معابر و سطوح عمومی تهرانپارس خبرداد و گفت: در این راستا تمام خیابان ۱۳۳ جنوبی، خیابان ۱۸۲ شرقی، کوچه‌های ۱۸۸، ۱۹۰، ۱۹۲، پمپ بنزین میدان پروین، متروی فرهنگسرای اشراق، همه تاکسی‌های خطی مترو، ماشین‌های عبوری و مسجد حضرت ابوالفضل (ع) توسط جوانان مسجدی ضدعفونی شد.

فیلمی از تلاش‌های این جوانان مسجدی را بببینید:

تعداد بازدید : 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code