مناجات خوان معروف در بیمارستان بستری است + عکس


عقیق:برای اولین‌بار صدای خوشی در پشت میکروفون، دعای سحر ماه مبارک رمضان را بعد از پیروزی انقلاب اسلامی خواند؛ نامش سیدابوالقاسم موسوی‌قهار است. او علاوه بر خواندن ادعیه مشهور مربوط به ماه رمضان، دعاهای بسیاری از جمله دعای کمیل، عرفه، سمات، مجیر، فرج، جوشن‌کبیر، ابوحمزه‌ثمالی، مناجات شعبانیه، صلوات شعبانیه و … را اجرا کرده است.

سیدقاسم موسوی‌قهار به دلیل عوارض عمل جراحی تیروئید، گرفتار بیماری شدید حنجره شد و به مدت 2 سال از فعالیت صوتی ناتوان ماند تا اینکه آرام آرام لحن و آوایش بازگشت. همسر موسوی‌قهار در گفت‌وگویی از بستری شدن این مناجات‌خوان خبر می‌دهد.

مدیر شبکه قرآن و معارف سیما و عیادت از سیدابوالقاسم موسوی‌قهار

وی درباره بستری شدن موسوی‌قهار در بیمارستان، گفت: از روز گذشته در بیمارستان امیراعلم بستری شده‌اند؛ یک ماه و نیم با درد گلوی ورم‌ شده‌شان کنار می‌آمدند اما چند روزی بود که دیگر نه غذا می‌توانست بخورد و به سختی صحبت می‌کرد. به پزشکان مراجعه کردیم و دستور دادند که در بیمارستان بستری شوند. گفته‌اند که باید راه گلوی ایشان را باز کنند تا بتوانند غذا بخورند یا راحت‌تر صحبت کنند.

همسر این مناجات‌خوان با اشاره به اینکه ما بیمه نیستیم و دفترچه بیمه نداریم، خاطرنشان کرد: بارها اورژانس به منزل ما آمدند و تشخیص‌شان بستری ایشان بود اما ما دفترچه بیمه نداشتیم و مراعات می‌کردیم. اما بعد از یک ماه و نیم تحمل این ورم گلو، راهی بیمارستان شدند تا قلب، تغذیه و دیگر مشکلاتشان تحت نظر قرار بگیرد.

بعد از حضور رؤسای شورای عالی قرآن و برخی از مسئولین دیگر،‌ نماینده‌ای از طرف رسانه‌ملی به همراه مدیر شبکه قرآن و معارف سیما به بیمارستان رفتند و از سیدابوالقاسم موسوی‌قهار عیادت کردند. نمایندگان سازمان صداوسیما دراین دیدار با ابلاغ سلام رییس رسانه ملی، معاون سیما و همه کارکنان و مخاطبان رادیو و تلویزیون در جریان روند درمانی این چهره ارزشمند معارفی کشور قرار گرفتند و برای او آرزوی عافیت کردند.

برای این چهره معارفی کشور و مناجات‌خوان قدیمی کشور آرزوی صحت و سلامتی داریم.

 

منبع:تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code