می خواهند اعتقاد به امام زمان را از بین ببرندعقیق:آیت الله حضرت آیت الله علوی گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار رئیس پدافند غیرعامل که در دفتر معظم له برگزار شد، عنوان کردند: اختلاف شئون کاری جزء آیات الهیه بوده و برخی از مسئولیت ها بسیار حساس است.

ایشان با تاکید بر اینکه خداوند باید در مسئولیت ها همواره کمک حال انسان باشد، افزودند: ما در مقابل دشمن قسم خورده ای قرار داریم و مرحوم حضرت امام(ره) از این دشمن با نام شیطان بزرگ تعبیر کرد، فلذا ابعاد پدافند غیر عامل در مقابل چنین دشمنی باید تقویت شود.

استاد برجسته حوزه علمیه قم گفتند: آمریکا یک دشمن قسم خورده است که در صدد پانگرفتن نظام جمهوری اسلامی است، امام راحل می فرمودند که اگر آمریکایی ها کاری را انجام ندادند به این دلیل بود که نتوانستند نه اینکه نخواستند.

حضرت آیت الله علوی گرگانی تصور اینکه دشمن دیگر از کشور ما فارغ شده را نادرست دانست و تاکید کردند: دشمن در کمین است تا در شرایط مناسب، خود علیه کشور وارد عمل شود.

معظم له عنوان کردند: قدرت الهی مافوق تمام قدرت ها بوده و وقتی خداوند بخواهد نظام جمهوری اسلامی را حفظ کند، هیچ قدرتی نمی تواند آن را زمین بزند.

استاد برجسته حوزه علمیه بیان داشتند: دشمن در پی این است که اعتقاد به امام زمان(عج) از بین برود و قطعا این آرزو را به گور خواهد برد.

منبع:حوزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code