نماز استغاثه امام زمان(عج) بخوانیم!عقیق:حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی حائری‌زاده از خطبای تهران در گفت‌وگویی با تأکید بر اینکه باید دستورات پزشکی در شرایط شیوع ویروس کرونا جدی گرفته شود و حتی‌المقدور این ایام را در منزل سپری کرد، بیان داشت: در ماه رجب، ماه استغفار قرار داریم. ذکر استغفار بسیار حال و هوای انسان را عوض می‌کند.

وی با بیان اینکه ذکر استغفار درهای اجابت دعا را باز می‌کند،‌ افزود: «استغفرالله ربی و اتوب الیه» بسیار می‌تواند به ما در این شرایط کمک کند. اینکه قدر عافیت را بدانیم و توجه داشته باشیم چه نعمت‌هایی را خداوند ارزانی ما داشته است.

گفته‌های حجت‌الاسلام حائری‌زاده را در این ویدیو ببینید:

تعداد بازدید : 10

حجت‌الاسلام حائری‌زاده ابراز داشت: در این ایام نماز استغاثه امام زمان (عج) را بخوانید که در ابتدای مفاتیج الجنان هم آمده است. این نماز در دوران شیوع ویروس کرونا برای رفع بلا می‌تواند اثرگذار باشد.

وی ادامه داد: همچنین خواندن حدیث کسا را جدی بگیریم. اگر کسانی هستند که می‌توانند حداقل ۷ روز و حداکثر ۴۰ روز حدیث کسا را بخوانند، علاوه بر این، دعای ۷ صحیفه سجادیه را هم که مقام معظم رهبری تأکید داشتند، قرائت کنند. در کنار این مسائل برای یکدیگر طلب مغفرت و بخشش داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code