هشدار جدی پلیس فتا به زائران اربعینعقیق:سرهنگ رامین پاشایی معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا درباره بررسی پرونده‌های مربوط به اربعین در استان‌های کشور گفت: کلاهبرداران اتاق مانیتورینگ جامعی دارند، به بررسی موضوعات روز جامعه می‌پردازند و در پی اقدام مقاصد کلاهبردارانه در خصوص مسائل روز جامعه هستند.

وی افزود: مجرمان با راه‌اندازی آژانس‌های مسافرتی غیرقانونی اقدام به ارائه خدمات در زمینه خریداری بلیت‌های هواپیما و قطار و ایجاد تور‌های زیارتی به کشور عراق می‌کنند که هیچ کدام از این موارد وجود خارجی ندارند.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا تصریح کرد: کلاهبرداران با این ترفند و به بهانه تسهیل در صدور روادید و سایر موارد اقدام به دریافت پول و مبالغ از هموطنان می‌کنند.

سرهنگ پاشایی گفت: در رابطه با پرونده اربعین چندین مورد مسدودی سایت و کانال مجرمانه در فضای مجازی آن هم در تهران و شهرستان‌های کشور داشتیم و افرادی نیز در این زمینه دستگیر شدند.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا خطاب به هموطنان توصیه کرد: زوار اربعین نیاز‌های مورد نظر خود را از سایت‌های معتبر و شناخته شده تأمین کنند و پرداخت پول و دریافت خدمات را همزمان کنند تا در معرض کلاهبرداری قرار نگیرند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

منبع:رکنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code