همایش شیرخوارگان حسینی در استادیوم ۱۰۰ هزارنفری آزادی برگزار می‌شودعقیق: داوود منافی پور دبیر مجمع جهانی حضرت علی‌اصغر (ع) با حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.

دبیر مجمع جهانی حضرت علی‌اصغر (ع) گفت: این مراسم از سال ۸۲ آغازشده و امسال ۶۲۵۰ نقطه در ایران و ۴۵ کشور جهان برگزار خواهد شد.

منافی پور افزود: این مجمع بزرگ‌ترین تشکل مردم‌نهاد است که هرسال هزارتا هزار و پانصد مراسم به آن افزوده می‌شود و موجب ترس وهابیت، استکبار جهانی و اسرائیل شده است.

وی بیان داشت: این مراسم معنوی حتی در بین اهل سنت هم جای خود را بازکرده است.

این مسوول تصریح کرد: در این مراسم مادران نوزادان خویش را نذر سربازی امام عصر (عج) می‌کنند و امسال به دلیل استقبال خانواده‌ها در استادیوم ۱۰۰ هزارنفری آزادی برگزار می‌شود.

سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران نیز از این حرکت و اقدام نوآورانه و جذاب تقدیر کرد و گفت: یقیناً عنایت اهل‌بیت (ع) پشتوانه معصومین برنامه شیرخوارگان حسینی به نحو احسن انجام می‌شود.

محمودی بیان داشت: این مراسم معنوی در روز شهادت حضرت علی‌اصغر (ع) و کودکان کشته‌شده در واقعه کربلا در اولین جمعه ماه محرم برگزار می‌شود(ع) را گرامی می‌دارند.

وی خاطرنشان کرد: آیت‌الله جنتی در جلسات این شورا از مراسم تأثیرگذار شیرخوارگان تقدیر کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code