همت میثم مطیعی برای مبارزه با کرونا+تصاویر


عقیق:محمد مهدی مستوفی مسئول خیریه میثاق وابسته به میثم مطیعی مداح اهل بیت (ع) در گفت‌وگویی اظهار داشت: در ایام که بخش اعظمی از کشور درگیر مبارزه با ویروس کروناست، خانواده‌های بسیاری در آذربایجان غربی و شهرستان خوی دچار آسیب شدند که این خیریه تلاش کرد با جمع‌آوری کمک‌های مردمی بسته ارزاق برای این خانواده‌ها ارسال کند.

 

وی افزود: در مجموع در این راستا بیش از ۲۰ میلیون‌ تومان کمک‌رسانی شد که ۱۵۰ بسته ارزاق شامل؛ رب گوجه فرنگی، سویا، چای، ماکارانی، روغن، کنسرو لوبیا و … تهیه شد و برای این خانواده‌ها ارسال خواهد شد.

 

مستوفی تصریح کرد: بخش دیگری از ظرفیت این خیریه در حوزه مبارزه با کرونا، برنامه‌ریزی شده است که در این راستا بنا داریم برای خانواده‌های محروم و نیازمند کشور در نقاط مختلف که تحت پوشش خیریه هستند و همچنین بخشی از کودکان کار اقلام بهداشتی شامل ماسک، مواد ضدعفونی‌کننده و دستکش تهیه کنیم زیرا این افراد باتوجه به اینکه حتی توان تأمین مایحتاج اولیه زندگی خود را ندارند، در مسیر مبارزه با این ویروس آسیب‌پذیرتر هستند.

 

مسئول خیریه میثاق گفت: هر میزان کمک‌های مردمی در این زمینه بیشتر باشد می‌توانیم با عنایت الهی خانواده‌های بیشتری را تحت پوشش قرار دهیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پایگاه اصلی خیریه میثاق در امامزاده قاضی‌الصابر (ع) واقع است و اخیراً نیز حاج میثم مطیعی مداح اهل بیت (ع) برای مشارکت مردم در این طرح دعوتی را داشته‌اند.

فیلم فراخوان میثم مطیعی برای مشارکت در این طرح را اینجا ببینید:

تعداد بازدید : 13

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code