هیئت ها باید پرچمدار مقابله با کرونا باشند


عقیق: مداح اهل بیت (ع) حاج حسین سازور درباره سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب ، یادداشتی را در اختیار عقیق قرار داده است که در ادامه می خوانید:

باسمه تعالی

سخنی با استادان، پیشکسوتان و همه‌ عزیزان ستایشگری

بیانات اخیر رهبر بزرگوار و دلسوز به مناسبت هفته قوه قضائیه حاوی نکات مهمی بود، از جمله تأکید ایشان به اینکه همگان مسئله بیماری کرونا را جدی گرفته و همانند روزهای اول، باید با آن مقابله شود.

ما به عنوان مروّجین فرهنگ اهل‌بیت (ع) و کسانی که تریبون و رسانه‌های مختلف در اختیار داریم، بایستی پیش از دیگران فرمایش حضرت آقا را به گوش جان شنیده و همگان، به خصوص مستمعین عزیز را نسبت به تأکیدات ایشان، توجیه و دستورالعمل‌های بهداشتی را به عنوان یک وظیفه شرعی و انسانی به کار بندیم.

هم خود و هم مجالس ما باید برای همگان از این جهت الگو باشد.

با توجه به اینکه ماه محرم در پیش روست، این حساسیت بیشتر خواهد بود. باید طوری عمل نماییم که مجالس اهل‌بیت (ع) به عنوان پرچمدار مقابله با این بلا و بیماری شناخته شود و مسئولین مربوطه از این جهت که تجمّعات ما بسیار بیشتر از دیگران ملزم به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی هستند، خاطر جمع باشند و راه هرگونه سوء استفاده در مورد مجالس اهل‌بیت (ع) را سد نمائیم.

برادران عزیز و بزرگان این شجره طیبه، در کانال‌های خود و صفحات شخصی و هرگونه رسانه‌ای که در اختیار دارند، تاکیدات رهبر عزیز و توصیه های ایشان بخصوص دعا و تضرع به درگاه خداوند متعال را به همگان، مخصوصاً به مستعمین یادآوری نمایند.
درخواست از کسانی که به نوعی نشانه‌های این بیماری را دارند، برای عدم حضور در مجالس از طریق پلاکارد و اعلام عمومی و تذکر این نکته که حضور افراد مشکوک به این بیماری شرعاً تضییع حقوق دیگران است، ضدعفونی مجالس قبل و بعد از مراسم‌ها، الزام مستمعین به استفاده از ماسک به خصوص به هنگام حضور در مجالس و ضدعفونی دستها، رعایت فاصله گذاری ها و دیگر نکاتی که باید رعایت شود، حداقل وظیفه ای است که می‌توانیم با انجام آن، به رونق مجالس اهل‌بیت (ع) کمک شایانی کرده باشیم. با انجام این وظایف به توصیه‌های دلسوزانه رهبر بزرگوار لبیک می‌گوئیم.

خدای متعال به حق مولا امام‌زمان (عج) و به دعای آن حضرت، این بلا و بیماری را از همه بشریت خصوصاً از ملت و کشور عزیز ما دفع و دور نموده و در امر فرج آن امام بزرگوار تعجیل و رهبر عزیز ما را تا ظهور آن حضرت و در کنار ایشان سلامتی و عزت روز افزون عنایت فرماید.

یا علی

دعاگوی همه نوکران آل الله
عبدالحسین سازور

۱۳۹۹/۴/۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code