پخش عزاداری مداحان سرشناس در سالگرد ارتحال امام(ره)


عقیق:هیأت رزمندگان اسلام به مناسبت فرارسیدن سالروز ارتحال امام خمینی (ره) ویژه‌برنامه‌ای را با حضور مداحان سرشناس برگزار خواهد کرد.

این ویژه‌برنامه به مدت ۵ شب در حرم امام خمینی (ره) از ساعت ۲۳ آغاز و از شبکه ۵ سیما پخش زنده می‌شود که از روز گذشته یکشنبه ۱۱ خردادماه با نوای رضا نبوی با توجه به شیوع کرونا بدون حضور جمعیت آغاز شد و امشب محمدرضا بذری از ساعت ۲۳ زیارت آل یاسین قرائت خواهد کرد و از شبکه قرآن سیما پخش زنده می‌شود.

این برنامه فردا سه‌شنبه ۱۳ خردادماه با قرائت دعای توسل توسط مهدی رسولی، چهارشنبه ۱۴ خردادماه با قرائت زیارت آل یاسین توسط سعید حدادیان و پنجشنبه ۱۵ خردادماه با نوای مرتضی طاهری با قرائت دعای کمیل ادامه خواهد یافت و از ساعت ۲۳ از شبکه قرآن سیما پخش زنده می‌شود.

روز پنجشنبه ۱۵ خردادماه ویژه‌برنامه‌هایی با نوای محمدرضا طاهری و حسین طاهری از ساعت ۲۴ در حرم امام راحل برگزار و از شبکه دو سیما پخش زنده می‌شود.

براساس این گزارش، پیش از این اعلام شده بود که سخنرانی نیز در این برنامه‌ها ایراد سخن خواهند داشت که تغییر کرد.

مراسم قرائت دعای ندبه این هفته هیأت رزمندگان اسلام نیز با سخنرانی آیت‌الله سید احمد خاتمی و قرائت دعای محمدرضا غلامرضا زاده از حرم مطهر امام برگزار و از ساعت ۶ صبح از شبکه اول سیما پخش زنده می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code