پخش ۸ نوبت سخنرانی علما و مراجع از شبکه قرآن


عقیق:به مناسبت ماه مبارک رمضان، سخنرانی‌های علما و خطبای نامی کشور در ساعت‌های مختلف شبانه‌روز تقدیم مخاطبان تلویزیون خصوصاً شبکه قرآن و معارف سیما خواهد شد.

بر این اساس، سخنرانی آیت‌الله امامی کاشانی ویژه ماه مبارک رمضان همه روز از ساعت ۴۵ دقیقه بامداد و سخنرانی آیت الله‌جاودان و دیگر خطبای مشهور کشور در ساعت ۲ بامداد به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما خواهد رفت.

شرح دعاهای روزانه ماه مبارک رمضان توسط آیت‌الله مجتهدی تهرانی (ره) با عنوان شمیم رمضان در ساعت ۶:۱۵ و تفسیر قرآن کریم با محوریت سوره کهف توسط آیت‌الله جوادی آملی در ساعت ۷:۳۰ تقدیم علاقه‌مندان می‌شود.

سخنرانی‌های به روز آیت‌الله ناصری و حجت‌الاسلام حسین انصاریان در ماه مبارک رمضان امسال با فاصله کوتاه ضبط و به ترتیب در ساعت‌های ۱۳:۳۰ و ۱۶:۴۵ از شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد. همچنین مباحث کارشناسی آیت‌الله سبحانی با موضوع سوگندهای قرآنی در ساعت ۱۴:۵۰ در کنداکتور پخش قرار دارد.

سلسله مباحث کارشناسی آیت‌الله مکارم شیرازی با موضوع دعای مکارم الاخلاق صحیفه سجادیه امام سجاد (ع)، از دیگر سخنرانی‌هایی است که در ایام ماه مبارک رمضان و در ساعت ۲۱:۳۰ از این شبکه پخش می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code