چرا رهبر انقلاب به آینده خوشبین هستند؟عقیق:پایگاه اطلاع رسانی khamenei.ir به ارائه فیش هایی با عنوان «جوان مؤمن انقلابی» که گزیده ای از بیانات رهبر معظم انقلاب درباره جوانان است پرداخته که طی شماره های مختلف تقدیم نگاه شما فرهیختگان خواهد شد.

  

جوان مؤمن انقلابی

حرکت عمومی کشور خوشبختانه حرکت خوبی است. بنده زیاد می‌شناسم، به من خیلی مراجعه می شود؛ نامه می نویسند، مراجعه می کنند، پیغام می دهند، کارها را ارائه می دهند و بنده هم حوصله می کنم و خیلی از اینها را می بینم.

جوان هایی که امروز در این کشور برای احیاء اسلام، برای اقامه‌ دین با جد مشغول کارند، بحمدالله روزبه‌روز دارند زیاد می شوند.

اینها همان هایی هستند که به فضل الهی، به حول‌وقوّه‌ی الهی، هر دشمنی از جمله آمریکا و صهیونیست را به زانو خواهند فکند.

اینکه بنده مکرّر در صحبتهای مختلف می گویم و مدام تکرار می کنم که من به آینده خوشبینم، به‌خاطر مشاهده‌ی این واقعیّت هاست.

ما خیلی از واقعیّتهای خوب داریم که اینها میتواند ما را جلو ببرد؛ پیش‌ران حرکت عمومی جامعه باشد؛ جوانهای خوب، جوانهای مؤمن، جوانهای آماده، آنهایی که برای حضور در میدانهای مجاهدت و دفاع از کشور و دفاع از دین، اشک می ریزند که اجازه بدهند اینها بروند دفاع کنند؛ بحث دو نفر و ده نفر و صد نفر نیست؛ بسیارند. این همان انگیزه‌ای است که کشور را نجات خواهد داد؛ این را باید تقویت کرد.

   

بیانات در دیدار اقشار مختلف مردم به مناسبت عید غدیر – ۱۳۹۵/۰۶/۳۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code