بردن تلفن همراه به حرم عباسی ممنوع نیست+فیلمعقیق:داشتن عکس کنار حرم‌های مطهر حضرت عباس (ع) و امام حسین (ع) شاید برای بسیاری از زائران کربلا آرزویی بود که به دلیل ممنوعیت ورود تلفن همراه به حرم‌های مطهر کربلا محقق نمی‌شد؛ چرا که زائران قبل از ورود به حرم‌های مطهر در عراق باید تلفن همراه خود را نیز تحویل امانتداری حرم می‌دادند و اجازه ورود آن را به داخل حرم نداشتند.

در روزهای اخیر متولیان حرم حضرت عباس (ع) در اطلاعیه‌ای، ورود تلفن همراه را برای زائران سقای دشت کربلا آزاد کرده‌اند و همزمان با عید فطر متولیان حرم از انداختن عکس در حرم ممانعت نمی‌کنند؛ به طوری که زائران حرم حضرت عباس (ع) از روز گذشته می‌توانند با همراه داشتن تلفن همراه به حرم مشرف شوند و با انداختن عکس یادگاری، خاطرات تشرف به این مکان مقدس را ثبت کنند. البته عکسبرداری در جوار ضریح حرم حضرت عباس (ع) همچنان با محدودیت‌هایی همراه است.

تعداد بازدید : 9

این اقدام متولیان حرم حضرت عباس (ع) به منظور رفاه بیشتر زائران صورت می‌گیرد و در حال حاضر به مدت یک ماه اجرایی می‌شود و در صورت موافقت متولیان عتبه عباسیه (ع) ممنوعیت ورود تلفن همراه به داخل حرم به طور کلی برداشته خواهد شد.

به گزارش فارس، با وجود برداشتن ممنوعیت ورود تلفن‌همراه به حرم حضرت عباس (ع)، همچنان در حرم سیدالشهدا (ع) این ممنوعیت اعمال می‌شود و زائران قبل از ورود باید تلفن همراه خود را به امانتداری تحویل دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code